Poniżej przedstawiam niektóre dolegliwości, w przypadku których mogę szczególnie pomóc.

Bóle:

Inne schorzenia:

Pomagam likwidować  także:

  • opuchnięte powieki
  • sińce pod oczami
  • opuchnięte nogi, ręce
  • nadmiernie wysuszającą się skórę
  • nieświeży oddech
  • tendencje do zbyt częstych przeziębień
  • suchy kaszel „bez konkretnej” przyczyny
  • opryszczka ust

    W żadnym wypadku nie należy rezygnować z konwencjonalnego leczenia za pomocą medycyny klasycznej (np przy nowotworach, ciężkich schorzeniach itp) na rzecz wyłącznie medycyny naturalnej. Jeżeli osoba nie będąca lekarzem namawia Cię do do tego – zastanów się dwa razy zanim skorzystasz z usług czy rad takiej osoby.  

Jak wyglądają zabiegi:

1. W pierwszej kolejności wykonywana jest tzw. diagnoza energetyczna-, czyli sprawdzenie, które narządy, ewentualnie części ciała nieprawidłowo funkcjonują.
Wyczuwana jest wtedy różnica poziomu energetycznego ciała, co pozwala szybko wychwycić zaburzenia w funkcjonowaniu danego narządu a także wskazać przyczynę powstania danego problemu/schorzenia.

W trakcie takiej diagnozy określam, jakie są niedobory lub nadmiary konkretnych mikro- makroelementów, witamin oraz nieprawidłowości w żywieniu, (które bardzo silnie wpływają na funkcje poszczególnych narządów a w konsekwencji na zdrowie człowieka).
Diagnozę (jej trafność) moją można zweryfikować badaniami laboratoryjnymi lub skonsultować z lekarzem.

2. Po wykonaniu diagnozy energetycznej wskazuję, co należałoby zrobić, jakie ewentualnie wykonać badania, aby znaleźć przyczynę problemów zdrowotnych (potwierdzić postawioną diagnozę). Wskazuję, co należy zmienić w wyżywieniu, aby przywrócić równowagę energetyczną organizmu.

3. Żeby przyspieszyć prawidłowe funkcjonowanie organizmu wykonuję, tzw. seans energetyczny, (czyli wyrównanie poziomu energetycznego poprzez oddziaływanie mojej energii) Daje to odczuwalne efekty już w trakcie wykonywania pierwszego seansu energetycznego ewentualnie drugiego.
Seans taki trwa od 15 do 40 minut, przy silnych schorzeniach czasami dłużej.