Usuwam kamienie w nerkach tylko i wyłącznie poniżej 1 cm .  Kamień powyżej 1 cm ze względu na średnicę przewodu moczowego może utkwić w przewodzie i nie da się go przemieścić energetycznie do pęcherza a wtedy niezbędna jest interwencja chirurgiczna. Aby nie narażać na tego typu niespodzianki nie podejmuje się usuwania kamieni bez aktualnego badania USG z podanymi wymiarami największego kamyka. U osób u których bardzo szybko rosną kamienie podpowiadam co trzeba zrobić, żeby nie narastały a nawet się rozpuszczały- te które są.

Kolka nerkowa – objawy:

Kolkę wywołuje utrudniony przepływ moczu zazwyczaj wywołany przez złogi (kamienie) w drogach moczowych.

  • występuje wtedy silny ból (porównywany z poziomem bólu przy porodzie)
  •  parcie na mocz (oraz oddawanie go w niewielkich ilościach)
  •  nudności (czasami bardzo silne)
  •  może pojawić się wysoka temperatura
  • krew w moczu
  • dość silne pocenie się

Z mojej praktyki – kamica nerkowa:

Kamień 7 mm w przewodzie moczowym, zabiegi medyczne przez kilka dni nie dały żadnego rezultatu. Zaproponowano operacje. Do mnie zgłosiła się ta osoba w piątek, a w poniedziałek miał już iść do szpitala na operacje. Przyjechał z bólem, mimo wziętych leków przeciwbólowych. W ciągu 20 minut seansu energetycznego ból ustąpił, badanie USG wykonane następnego dnia nie wykazało już żadnego kamienia w przewodzie. Mimo upływu kilku lat, dolegliwości nie powtórzyły się.

Pan 45 lat. Zgłosił się do mnie z bólem kręgosłupa, ale wg mojej diagnozy energetycznej przyczyną bólu nie był kręgosłup a kamyk w przewodzie moczowym, który najprawdopodobniej był ostry, igiełkowaty, utkwił w przewodzie i dawał takie dolegliwości. Wystarczył jeden seans energetyczny, ból zginął i więcej się nie powtórzył, (a ten Pan wcześniej leczył się przez prawie półtora roku na „bóle kręgosłupa”).

Kazimierz 66 lat. USG nerek wykonane 25.11.1998 r, umiarkowane wodonercze, lewostronne, spowodowane przez złóg o wymiarach 9 mm x 6 mm, który znajduje się w moczowodzie. W dolnym kielichu tej nerki złóg ma wymiary 9 mm x 5 mm. W środkowym kielichu nerki prawej złóg średnicy 5 mm. Długość nerki lewej 130 mm , prawej 108 mm. Po 3 seansach energetycznych, piciu ziół i upływie czasu 2,5 miesiąca (USG 08.02.1999r) Nerki prawidłowej wielkości i położenia. Nerka prawa 114 mm, lewa 111 mm, układ K-m nieposzerzony, złogów nie znaleziono.

Takich przypadków miałam bardzo wiele, i  w każdym przypadku udało mi się pomóc usunąć kamyki, które sprawiały tyle bólu.