Zawroty głowy są dość złożonymi przypadkami w których jednak można uzyskać szybkie i trwałe efekty, szczególnie gdy ich przyczyną jest niedobór  witamin, który mogę wskazać.Tu bardzo ważne jest zastosowanie się do moich zaleceń w zakresie codziennego wyżywienia.  Trudniej zlikwidować zawroty głowy których przyczyną są zmiany w kręgosłupie szyjnym, ale też uzyskuję bardzo pozytywne efekty.

Z mojej praktyki – zawroty głowy:

Mężczyzna- 55 lat:

Od 3 lat cierpiał na silne zawroty głowy, które nie pozwalały prowadzić samochodu, doprowadzały do poważnych zachwiań równowagi.  W tym wypadku wystarczyły dwa seanse energetyczne w przeciągu 4 dni, podczas diagnozy zostały dobrane odpowiednie witaminy i pierwiastki. Zawroty ustąpiły całkowicie.

Kobieta 46 lat:

U tej Pani występowały bardzo silne zawroty głowy od około 8 lat.  Leczyła się zarówno poprzez medycynę klasyczną jak i naturalną jednak bez  żadnych rezultatów. Zawroty były na tyle silne, że musiała zrezygnować z pracy, a poruszanie po domu stało się praktycznie niemożliwe bez pomocy drugiej osoby.  Był to trudny przypadek i wymagał kilkunastu seansów energetycznych (ponieważ przyczyną tych zawrotów był uszkodzony w wypadku samochodowym kręgosłup szyjny). Po 4 seansach zawroty systematycznie zaczynały się zmniejszać. Rezultatem końcowym było całkowite cofnięcie się zawrotów głowy, co umożliwiło jej powrót do pracy.

Sympatyczna starsza Pani 83 lata:

Bardzo silne zawroty głowy (problemy z poruszaniem się po mieście a nawet po mieszkaniu). Po dwóch seansach, wskazaniach żywieniowych, dobraniu odpowiednich pierwiastków i witamin zawroty ustąpiły na okres około pół roku. Po tym czasie zaczęły się wznawiać.Dwa seanse wystarczyły, aby zawroty ustąpiły. Niestety przez przypadek potknęła się i naruszyła ponownie kręgosłup szyjny. Po skorzystaniu z mojej pomocy wszystko wróciło do normy, w efekcie czego zachwiania równowagi już nie powróciły.