Logo Bioterapia Jadwiga Wolska
Strona główna
Kuzdrowiu na Facebooku

Kamica nerkowa

Usuwam kamienie w nerkach tylko i wyłącznie poniżej 1 cm .  Kamień powyżej 1 cm ze względu na średnicę przewodu moczowego może utkwić w przewodzie i nie da się go przemieścić energetycznie do pęcherza a wtedy niezbędna jest interwencja chirurgiczna. Aby nienarażać na tego typu niespodzianki nie podejmuje się usuwania kamieni bez aktualnego badania USG z podanymi wymiarami najwiekszego kamyka. U osób u których bardzo szybko rosną kamienie podpowiadam co trzeba zrobić, żeby nienarastały a nawet się rozpuszczały- te które są.

Przykład:

Kamień 7 mm w przewodzie moczowym, zabiegi medyczne przez kilka dni nie dały żadnego rezultatu. Zaproponowano operacje. Do mnie zgłosiła się ta osoba w piątek, a w poniedziałek miał już iść do szpitala na operacje. Przyjechałz bólem, mimo wziętych leków przeciwbólowych. W ciągu 20 minut seansu energetycznego ból ustąpił, badanie USG wykonane następnego dnia nie wykazało już żadnego kamienia w przewodzie. Mimo upływu kilku lat, dolegliowści niepowtórzyły się.

Pan 45 lat. Zgłosił się do mnie z bóle kręgosłupa, ale wg mojej diagnozy energetycznej przyczyną bólu nie był kręgosłup a kamyk w przewodzie moczowym, który najprawdopodobniej był ostry, igiełkowaty, utkwił w przewodzie i dawał takie dolegliwości. Wystarczył jeden seans energetyczny, ból zginął i więcej się niepowtórzył, (a ten Pan wcześniej leczył się przez prawie półtora roku na "bóle kręgosłupa").

Kazimierz 66 lat. USG nerek wykonane 25.11.1998 r, umiarkowane wodonercze, lewostronne, spowodowane przez złóg o wymiarach 9 mm x 6 mm, który znajduje się w moczowodzie. W dolnym kielichu tej nerki złóg ma wymiary 9 mm x 5 mm. W środkowym kielichu nerki prawej złóg średnicy 5 mm. Długośc nerki lewej 130 mm , prawej 108 mm. Po 3 seansach energetycznych, piciu ziół i upływie czasu 2,5 miesiąca (USG 08.02.1999r) Nerki prawidłowej wielkości i położenia. Nerka prawa 114 mm, lewa 111 mm, układ K-m nieposzerzony, złogów nie znaleziono.

Takich przypadków miałam bardzo wiele, i  w każdym przypadku udąło mi się pomóc usunąć kamyki, które sprawiały tyle bólu.