Logo Bioterapia Jadwiga Wolska
Strona główna
Kuzdrowiu na Facebooku

O mnie

Zajmuje się bioterapią od ponad 20 lat. W 1994 roku ukończyłam kursy z Bioenergoterapii w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym w Warszawie.

Bezpośrednią przyczyną zainteresowania się medycyną niekonwencjonalną była bardzo ciężka choroba mojej córki. Według medycyny klasycznej miała nie mówić, a jej rozwój umysłowy miał być bardzo dalece nieprawidłowy.

Mimo usilnej pracy lekarzy – poprawy nie było. Czułam jednak, że musi być jakiś sposób-, że da się coś zrobić. Przeszukując różne źródła informacji napotkałam się na materiały dotyczące medycyny niekonwencjonalnej. Miałam także możliwość obserwacji wpływu niedoboru lub nadmiaru mikro i makroelementów na rośliny. Pogłębiając wiedzę odkryłam zdolności energetyczne, które pomogły w kolejnych obserwacjach tych zjawisk u ludzi.

Zauważyłam, że wszystko sprowadza się do energii: wyżywienie, lekarstwa, zioła, emocje, środowisko, akupunktura, akupresura, oddziaływanie jednego człowieka na energie innego.
Regulując poziom energetyczny przy pomocy w/w elementów można szybko przywrócić właściwe funkcjonowanie narządów a co za tym idzie powrót do zdrowia. Korzystając z tych możliwości udało mi się przywrócić zdrowie córki do niemalże prawidłowego.
Dlatego też postanowiłam zgłębiać wiedzę w tym zakresie i wykorzystywać ją w celu niesienia pomocy innym ludziom.

 

Jadwiga Wolska

 

 


  Jadwiga Wolska