Logo Bioterapia Jadwiga Wolska
Strona główna
Kuzdrowiu na Facebooku

Alergia

Magda 23 lata.Alergia objawiała się swędzeniem, pieczeniem oczu, powieki górne i dolne bardzo opuchnięte i swędzące. Wystraszył tylko dobór pierwiastków i witamin, aby alergia w przeciągu dwóch dni zginęła.
 
Agnieszka 29 lat. Alergia na kontakt z detergentami, zmiany skórne na dłoniach. Tak jak w poprzednim przypadku wystarczył dobór pierwiastków, witamin, ukierunkowanie wyżywienia, aby alergia zniknęła.
 
Janusz 36 lat. Wraz córeczką 5 letnią – oboje alergia na sierść kota. Wystarczył jeden seans i na drugi dzień ani tata ani córeczka alergii nie mieli.
 
Jadwiga 37 lat. Alergia na kontakt z tworzywami sztucznymi, farbami, lakierami oraz wszelkiego rodzaju środkami chemicznymi. Objawiała się pieczeniem, swędzeniem skóry a nawet obrzękiem mózgu co kończyło się natychmiastową wizyta na pogotowiu. Żadne leki wewnętrzne ani zewnętrzne nie działały. Zaleceniem lekarza było usunięcie wszelkich tworzyw sztucznych, środków chemicznych z otoczenia, – co jest praktycznie niemożliwe w dzisiejszych czasach. Okazało się, że wystarczyło uzupełnić brakujące pierwiastki, witaminy, aby tego typu dolegliwości się nie powtórzyły. Mimo upływu kilkunastu lat- dolegliwości nigdy się nie powtórzyły.
 
Alergia na gluten. Trzej chłopcy w jednej rodzinie uczuleni na gluten w wieku od kilku miesięcy do 5 lat. Przez trzy miesiące były systematycznie uzupełniane brakujące pierwiastki i witaminy. Alergia bezpowrotnie u wszystkich 3 chłopców się wycofała.